35 хвuлuн назад nідтвердuлu всі 3Мl! Кадuров nрu сmерті – nрощається з ріднuмu: лікарі безсuльні! Карmа в дії!

З’явилася інформація, що самопроголошений лідер Чечні Рамзан Кадиров може мати серйозні проблеми з нирками, тому й за крок до того, аби відправитись до Кобзона. У цьому впевнений один з чеченських опозиціонерів. Окрім того, син Кадирова натякнув на захворювання батька.

Останніми днями Кадиров не з’являвся не публіці, через що у мережі спалахнуло бурхливе обговорення стосовно того, що, ймовірно, йому залишилось недовго. Водночас Тумсо Абдурахманов – противник кремлівського режиму, прихильник незалежної Ічкерії – не сумнівається у тому, що “Дон-Дон” скоро буде на тому світі.

Як пишуть ЗМІ, нещодавно президент Росії Владімір Путін відвідував Дагестан і тоді віддав розпорядження про організацію медичної допомоги для Кадирова. Однак підтверджень цьому поки немає

 

Надходить інформація, що Кадиров перебуває при смерті й вже не розмовляє. Нирки остаточно відмовили, діаліз не допомагає. Не виключено, що це його останні дні,
– заявив Тумсо Абдурахманов.

Він констатував, що Кадиров не був на селекторній нараді, що організовував російський диктатор. Однак на ній були усі інші глави Північно-Кавказьких республік.

Замість Рамзана виступив його племінник Хамзат Кадиров, заявивши, що дядько перебуває у відрядженні в Москві й доручив йому привітати народ від свого імені,
– написав чеченський опозиційний політик.

Він додав, що, ймовірно, Кадиров просто зараз перебуває на лікуванні в Центральній клінічній лікарні Управління справами президента Росії.

Власне, Адам Кадиров в інстаграмі опублікував фото з батьком й попросив вищі сили його берегти: “Хай береже Вас Всевишній, шановний Рамзан Ахматович”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *