“Я дуже добре знаю nутіна… Йому лuшuлuся тuжні…” Він вказав на ознаку, яка вказує на наблuження кінця…

У російського диктатора Володимира путіна залишилися лічені тижні перебування при владі у країні-агресорці росії.

Те, наскільки швидко він покине пост президента рф, залежить великою мірою від просування українських військових на фронті.

Про це заявив у Facebook експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який засуджений до позбавлення волі та перебуває в ув’язненні у Тбілісі.

Він вказав на ознаку, яка вказує на наближення кінця президентства путіна.

“Я дуже добре знаю путіна і дивлюся ці дні і не пам’ятаю, щоб він був таким істеричним. Мені сьогодні зрозуміло, що у путіна залишились тижні при владі. Потім буде короткий перехід і великий безлад. Наскільки швидко це станеться, значною мірою залежить від постійного просування України на полі бою”, – зазначив Саакашвілі.

Він наголосив, що ще однією ознакою істерії, яка почалася у путіна, є його візит у місто Дербент в Дагестані і “похід у народ”, коли російський диктатор пішов до місцевих жителів обійматися і фотографуватися. Такий “похід у народ” главі Кремля влаштували у найвідсталішому, за словами Саакашвілі, регіоні країни-агресорки росії.

“Прогрес (українців на полі бою – ред.) триває, українці повернуть Бахмут найближчими тижнями, досягнуть Азовського моря максимум у вересні та почнуть заходити у Крим. Захід у Крим – це кінець для путіна”, – наголосив експрезидент Грузії.

Чи можуть путіна усунути в рф.

Політолог і соціолог, директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко зазначив, що власник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин своїм військовим заколотом “відкрив дверцята” і показав, що такі бунти в рф можливі. Коли в росії спалахне соціальний або політичний запит на це, то може з’явитися третя сила, яка повстане проти диктатора Володимира путіна.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *