Яка ж вона молодчинка!0сь приклад для депута тів!Львівська співачка Ірина Федишин наколядувала на 22 автомобілі для 3СУ…

Відома Львівська співачка Ірина Федищин під час різдвяного туру «Україна колядує» назбирала коштів на закупівлю ще 22 автомобілі для ЗСУ.

За словами Ірини Федишин, вона вдячна Богові, що другий рік поспіль під час концертів благодійного туру не було жодної повітряної тривоги, а також кожному, хто донатив. Про це повідомляє Львівський портал.

 

«Автівки отримають: 710 штурмова бригада, 3 автівки відправляються у 141 бригаду, також позашляховики отримають 5 штурмова бригада, 17 танкова , 41 бригада , 241, 65, 32, 128, 80, 110 бригада ТРО, 108 ТРО, 105 Тернопільська ТРО, 4 окрема танкова бригада, 2 автівки отримають перша окрема бригада ім. Князя Лева», – йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, що одне із авто подарував благодійник Володимир Таравський. Окрім позашляховиків на потреби ЗСУ купили ще «Старлінк» та потужні зарядні станції.

Допомагатимуть переганяти автомобілі на фронт благодійний фонд «Там де живе надія». Автівки вже в дорозі до наших захисників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *