Щօйнօ! Пօвне звільнення – кօридօр готօвий: ЗСУ прօрвалися! Biб илi всіх, беруть весь Південь!

Солдатам і офіцерам ЗСУ набагато легше буде звільнити Крим, ніж Донбас. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі Радіо НВ. “Я думаю, що Крим. […] На сьогоднішній день Крим вже півострів, це вже не прохідний двір. Тому що залізнична частина Кримського мосту не працює, а автомобільна частина не пропускає вантажівки. Так що поромами багато не навозишся. І концентрація військ в Криму сьогодні мінімальна з боку РФ”, — зазначив фахівець. Крім того, як каже Жданов, у херсонських степах окупантам вкрай важко буде тримати оборону.

 

“Ми сьогодні наносимо вогневе ураження. Є вже дані, що основні сили РФ відсуває від Дніпра на 15-20 км.це цілком може сприяти тому, що ми можемо завдати удару, контрудар як мінімум з двох напрямків — від Запоріжжя і від Херсона. І таким чином ми виходимо на перешийок”, — сказав експерт. Жданов вважає, що в української армії є всі шанси швидко зайняти плацдарм на Лівому березі Дніпра в Херсонщині.

Військовий експерт Олег Жданов відповів, чому у щоденному зведенні Генштабу ЗСУ зменшилася кількість втрат російських окупантів до 300-400 вбитими за добу. “Річ у тім, що активність бойових дій знизилася. Обидві сторони конфлікту ведуть перегрупування військ. Але ті напрямки, які є найактивнішими, вони приносять максимальну кількість втрат з боку російських військ”, – сказав Жданов на своєму каналі в YouTube. За його словами, у двох населених пунктах – Павлівці і Бахмуті, що на Донеччині, найбільша кількість втрат армії РФ. “Ось це основні втрати, які там ми завдаємо противнику. Вони продовжують там наступати, а ми завдаємо їм втрат. А так, загалом інтенсивність бойових дій знизилася, фронт зменшився, ну, реальна лінія зіткнення чи лінія фронту зменшилася на 300 кілометрів за рахунок відходу російських військ з правого берега, тому і кількість втрат за добу теж зменшилася. Зросте інтенсивність бойових дій – зросте і кількість втрат”, – резюмував експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *