Щось пішло не так: в ефірі українського телемарафону з’явилася жінка без штанів. Відео

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону «Єдині новини» щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з’явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим.

Гість з українцем обговорювали питання української війни в умовах внутрішньої політики в Італії, коли трапився казус. Ролик опублікували на YouTube-каналі ТСН (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

На відео видно, що італієць вийшов в ефір з кімнати, не зачинивши двері. Ймовірно, жінка не знала, що Грегоріо Ваджіані розмовляє по відеозв’язку, тому спокійно зайшла в приміщення.

Щось пішло не так: в ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів. Відео

Піднявши щось з підлоги, вона вийшла з кадру, залишивши стурбованого та зніяковілого експерта. Варто зауважити, що Ваджіані помітив жінку і сильно підвищив тон, щоб вона зрозуміла, що він говорить в прямому ефірі.

Щось пішло не так: в ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів. Відео

Італієць також спробував собою закрити незвану гостю, проте не зміг. Розгублений чоловік навіть збився з теми розмови, але швидко опанував себе і продовжив діалог.

Ведучий телемарафону професійно проігнорував конфуз, щоб не бентежити співрозмовника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *