Щойно! Екстренне звернення Кіма: негайно – питання життя і смерті! Втікати всім,

На Миколаївщині закликають виїхати усіх, хто не працює та не допомагає армії

Голова Миколаївської обласної Військової адміністрації Віталій Кім закликав жителів регіону, які не допомагають армії і не зайняті роботою, залишити його.

Про це він заявив в інтерв’ю вечірній газеті Фінляндії Ilta-Sanomat.

Окрім того, очільник ОВА наголосив, що гострою проблемою для жителів Миколаєва залишається нестача чистої води. По всьому місту можна побачити людей, що стоять в черзі за водою.

“Я рекомендую всім, у кого є робота і він може допомогти військовим, працювати разом і допомагати солдатам перемагати. Якщо роботи немає, слід залишити цей район”, – говорить він.

Нагадаємо, що у середині квітня через бойові дії поблизу Миколаєва були пошкоджені дві гілки водопроводу, який подавав воду в місто з Дніпра.

Вже з травня відновилося водопостачання житлових будинків міста, проте воду постачали з Дніпро-Бузького лиману, тому її використовували тільки для побутових справ.

Наприкінці серпня в Миколаєві через аварію на водозаборі з Дніпро-Бузького лиману повністю припинена подача води.

До всього: на початку вересня Віталій Кім заявляв, що проблеми з питною водою в Миколаєві неможливо вирішити найближчим часом. Найшвидший спосіб її вирішення – це деокупація Херсонської області та відновлення водогону з Дніпра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *