Щойно! Висадка десанту ЗСУ на Кінбурнській косі? Вдалося немuслuме – захоплення плацдарму! Почалося!

Росіяни побоюються ударів української далекобійної артилерії, тому намагаються відтягнути вглиб окупованих територій свої тили. Водночас на Кінбурнській косі українські сили, ймовірно, проводять спецоперацію.

Все вказує на те, що ЗСУ можуть сформувати потужний плацдарм на Лівобережжі, що відкриває нові можливості для продовження деокупації Півдня. Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов.

Молчанов вказав, що після звільнення Херсона активною стає територія на південь від Дніпровського лиману.

Зараз окупанти ведуть запеклі бої проти тих сил ССО, які висадились на Кінбурнській косі. Генштаб зараз все спростовує, хоча всім відомо, що село Геройське на сьогодні є приблизною лінією, до якої дійшли ЗСУ,
– додав активіст.

Він наголосив, що на південь від цієї коси морські затоки мають глибини менше пів метра, що сприяє перекиданню сюди додаткових сил “з материка”.

“Це не просто біля берега, а це вся акваторія від Ягорлицького Кута. З одного боку, там немає російської оборони, з іншого – це може бути певна небезпека і можливість”, – підкресли активіст.

Все залежить від того, чиї ССО і піхота будуть якіснішими на косі. Все тому, що росіяни не будували там своїх “ліній оборони” через те, що села не мають нормального транспортного сполучення.

“Контроль над цією косою дозволяє туди доставляти легку всюдихідну техніку легкими засобами, зокрема баржами й буксирами. Також це убезпечить Очаків та Миколаїв від мінометних обстрілів і запусків “шахедів”. Також це доступ до вічнозеленого лісу для маскування. Росіяни цим користуються, щоб розміщувати там свої С-300″, – констатував Молчанов.

Після деокупації Правобережжя росіяни почали відводити всі свої тилові частини й “особливо цінні речі”, які можуть потенційно бути ураженими “хаймарсами”.

Вони отримали “прочухана” в Чаплинці. Навіть після болючих уражень у Дніпрянах, Каїрах та Каховці, по прибережних локаціях, були великі втрати у живій силі, яка розміщується на березі Дніпра в різних промислових будівлях і житлових зонах,
– пояснив оглядач.

За його словами, поки немає ознак того, що росіяни залишали “лінії оборони”, які вони побудували на Лівобережжі.

Ставлення до повномасштабного вторгнення в Україну від початку було в російському суспільстві більш стриманим, ніж до захоплення Криму. Відступи російської армії та мобілізація негативне ставлення посилили.

Злочинну авантюру Путіна з війною люди підтримували доти, доки не стало очевидно, що Росія зазнає поразки.

Після поразки РФ під Києвом та відходу з острову Зміїний пропаганді вдавалося пояснювати це цільовій аудиторії. Поразка в Харківській області щонайменше спантеличила росіян, почалися розмови про зраду та заклики “воювати всерйоз”. Херсон став переломним моментом. Про це розповів російський журналіст, соціолог Ігор Яковенко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Херсон — це перелом. Ставлення до Херсона зовсім інше. Тут уже жодних “жестів доброї волі”, — зазначає соціолог.

Яковенко звертає увагу, що пропаганда відгукнулася на цю поразку Росії неоднозначно. На офіційному державному рівні висловила підтримку, в особистих блогах та на особистих каналах представники пропагандистської машини, як, наприклад, Соловйов, не виявили такого розуміння. А представник табору “турбопатріотів” Дугін, хай і завуальовано, погрожував Путіну смертю.

На думку гостя ефіру, у повітрі розливається та наростає відчуття безсилля російської влади. І насамперед їй слід побоюватися націонал-патріотів.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *