Шмигаль попередив українців – будьте на поготові: Росіяни вже заявили, що робитимуть це на Різдво:

Денис Шмигаль попередив українців, що на Різдво ворог хоче занурити Україну у темряву.

Враховуючи регулярні російські атаки на енергосистему, давати будь-які прогнози щодо стабілізації енергопостачання неможливо. До Нового року росіяни хочуть залишити українців без світла.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

В умовах, коли енергосистема зазнає ударів ледь не щодня, давати будь-які прогнози щодо відновлення стабільного енергопостачання просто неможливо. Місцева влада так само не повинна створювати завищених очікувань. Адже паралельно з атакою проти нашої енергетики росія проводить інформаційно-психологічні операції, аби посіяти паніку та зневіру”, – сказав Шмигаль.

Він наголосив, що українців попереджають про те, що світло може бути всього по декілька годин на день; про те, що стан справ в енергосистемі може як покращитися, так і погіршитися залежно від інтенсивності та масованості нових атак росіян.

“Російські терористи робитимуть усе, аби до Нового року залишити українців без світла. Для них важливо, аби Різдво та Новий рік в Україні пройшли в темряві. Тому маємо готуватися до нових атак”, – додав Шмигаль.

Як повідомлялося, у ніч на 19 грудня росія здійснила чергову масовану атаку дронами-камікадзе. Повітряні сили збили 30 дронів із запущених 35-ти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *