Час вже пішов не на дні а на години! В найближчому оточенні Путіна відкрито заговорили про повну поразку і виведення військ.Бункерному залишилося мало, гляньте, що почалося в Кремлі

Деякі російські військові усвідомлюють неминучість провалу війни проти України і навіть почали відкрито говорити про поразку, що наближається.

Про це в ефірі єдиного телемарафону заявив військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, контрнаступ дуже нервує Путіна і в Генштабі справді утворилася політична опозиція.

“І є деякі військові, які сміливо кажуть, що війну програно, що потрібно шукати способи порятунку бодай якоїсь частини Збройних сил Росії… Звучать ідеї аж до виведення військ”, – повідомив Жданов.

При цьому пропагандистська машина вже діє самостійно, зазначив Жданов, і впливає на внутрішню політику більше ніж лідер Кремля.

Так, пропагандисти критикують так звану “спеціальну військову операцію” та державну систему, яку вони збудували. Також вони критикують ситуацію в армії та в політиці.

«Поки що, до чого вони не дійшли, це до того, щоб називати прізвище Путін. У РФ почалися незворотні процеси, які можуть призвести до зміни політичної еліти», – вважає Жданов.

Додамо, тим часом в Інституті вивчення війни вважають, що Володимир Путін готує ґрунт для звільнення міністра оборони Сергія Шойгу, переклавши провину за поразку у війні. Наразі глава Кремля шукає підтримки серед силовиків, намагаючись зміцнити свої позиції.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *