«Це якась помилка!» Російська пропагандистка раптом обурилася через насильну мобілізацію

Російська пропагандистка, військова кореспондентка прокремлівського Першого каналу, яка підтримує криваву «спецоперацію» в Україні, Ірина Куксенкова раптово обурилася насильницькою мобілізацією в РФ. Вона висловила свій спротив після того, як до військкомату забрали її подругу-лікарку, назвавши це помилкою.

Відповідний пост журналістка, яка навіть у своєму ніку використала пропагандистський символ «V», написала в Telegram. За її словами, це сталося в місті Володимир (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

''Це якась помилка!'' Російська пропагандистка раптом обурилася через насильну мобілізацію

«Ой. Я не вірю, що це правда. Намагаюся зв’язатися з військкоматом міста Володимир, уточнити, чи тверезий і чи адекватний військовий комісар взагалі там. Мої подруги з Володимира обривають телефон – вчора забрали в навчання нашу Олесю – так, вона лікар-кардіолог, але у неї двоє неповнолітніх дітей», – заявила пропагандистка.

Куксенкова додала, що телефонує подрузі кожні п’ять хвилин, але та не відповідає. В останній розмові вона сказала, що пробуде місяць на навчаннях, а потім поїде на фронт.

«Мені здається, що це якась помилка – дурний розіграш…» – підсумувала журналістка.

''Це якась помилка!'' Російська пропагандистка раптом обурилася через насильну мобілізацію

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент РФ Володимир Путін підписав пакет поправок до Кримінального кодексу. Вони стосуються служби в армії країни-агресора. Так, за дезертирство, добровільну здачу в полон та відмову брати участь у бойових діях російським військовослужбовцям загрожує до 10 років позбавлення волі. А за мародерство обіцяють до 15 років ув’язнення.

Також ми писали, що, на думку аналітиків інституту RLI, оголошена часткова мобілізація в РФ прискорить падіння режиму. Фактично, російський диктатор уже визнав свій провал в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *