У Бахмуті загинув ветеран армії США: останній рік він навчав українських добровольців. Фото..

У Бахмуті загинув ветеран армії США відставний сержант спецназу Ніколас Меймер. Йому було 45 років. Останній рік Меймер перебував в нашій країні, навчаючи українських добровольців.

Про загибель американця повідомило видання CNN, посилаючись на слова близького друга Ніколаса Меймера, засновника некомерційної організації AFGFree, яка працює в Україні, підполковника у відставці Перрі Блекберна. obozrevatel.com

 

За словами Блекберна, його друг Меймер перебував у будівлі, яка потрапила під р0сійський артилерійський обстріл.

Будинок впав, і, як припускають українські військові, які були з Меймером, він або загинув під час обвалення, або був у6итий вогнем р0сійської артилерії.

 

Згідно з послужним списком Ніколаса Меймера, він прослужив в армії США понад 20 років і у 2018 році вийшов на пенсію. А коли почалось повномасштабне вторгнення РФ в Україну Меймер відчув моральний обов’язок допомогти українцям.

У Бахмуті загинув ветеран армії США: останній рік він навчав українських добровольців. Фото

Тіло американського ветерана опізнали на відео з Євгеном Пригожиним, яке опублікував Telegram-канал ПВК “Ваrнер”.

 

Приг0жин показав загиблого солдата та його посвідчення з фото, видане в США, прочитавши вголос ім’я: “Ніколас”.

“Ми його передамо Сполученим Штатам Америки. Покладемо у труну, закриємо американським прапором, з повагою, тому, що він помер не в ліжку дідусем, а помер на ві*йні”, – говорить на відео Пригожин.

 

Видання Idaho Statesman повідомило, що людина на відео – 45-річний ветеран армійського спецназу Нік Меймер, який провів останній рік в Україні, навчаючи громадянських добровольців.

Меймер жив у штаті Айдахо. Він переїхав викладати англійську мову в Іспанію за два місяці до р0сійського вторгнення в Україну. Спостерігаючи за цими подіями, він вирішив приїхати допомагати українцям.

У Бахмуті загинув ветеран армії США: останній рік він навчав українських добровольців. Фото

“Я думаю, що це одна з найочевидніших несправедливих аrресій у новітній історії. Всім очевидно, що це невиправдане вторгнення. Тож я відчував, що мій моральний компас просто вказав мені, що робити”, – сказав ветеран у червні минулого року в телефонному Idaho Statesman.

Як пише видання, в Україні Меймер займався створенням програми підготовки загонів територіальної оборони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *