«Уявіть, як у нього розривається серце»: військовий пролетів на гелікоптері над своїм будинком, аби хоч так побачити рідних. Відео

У мережі стало вірусним відео, на якому український військовий пролітає на гелікоптері прямо над своїм будинком, щоб хоч так побачити рідних. Близькі захисника, включаючи маленьку доньку, вийшли надвір, щоб передати пілоту привіт.

Зворушливе відео, опубліковане в TikTok, довело інтернет-користувачів до сліз. Менше ніж за добу (на момент написання новини) під ним зібралося близько 600 тисяч переглядів, більше 58 тисяч лайків та 500 коментарів (щоб подивитися, доскролльте до кінця сторінки).

«Батько-військовий пролетів на вулицею, де живуть рідні, щоб сім’я хоч так змогла його побачити. Я плачу», – повідомляє підпис на відеокадрах.

''Уявіть, як у нього розривається серце'': військовий пролетів на гелікоптері над своїм будинком, аби хоч так побачити рідних. Відео

Дівчинка, якій показали на вертоліт у небі і, очевидно, пояснили, хто знаходиться всередині, голосно вигукнула: «Тато!», після чого помахала своєю крихітною долонькою.

''Уявіть, як у нього розривається серце'': військовий пролетів на гелікоптері над своїм будинком, аби хоч так побачити рідних. Відео

Судячи з геолокації, відео було знято на Дніпропетровщині.

У коментарях зворушені глядачі писали: «Уявляєте, як у тата серце рве на частини», «Плачу! Нехай тато береже себе», «Як же це боляче і важко. Дай Боже, щоб він до них швидше повернувся живий і здоровий. Терпіння вашій сім’ї», «Реву», «Майстер своєї справи, так низько пролетіти і втримати вертоліт – дійсно майстер», «Плачу разом з вами», «До сліз просто», «Бережи його Господь», «Аж мурашки по шкірі. Господи, скільки ж ми пережили».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *