Термінове попередження! Українці мають знати – Кремль йде ва-банк: ситуація на межі! Прямо з фронту!

Міжнародні оглядачі прогнозують, що наступні кілька тижнів будуть критичними, адже потім перебіг бойових дій може дещо вщухнути. Отже, українським військовим важливо активно просуватися до настання зими.

Крім того, в Росії триває так звана часткова мобілізація. Про це розповів керівник безпекових програм Центру Глобалістики “Стратегія XXI” Павло Лакійчук.

Так, частину “мобіків” країна-агресорка кидає на фронт безпосередньо як “гарматне м’ясо”. Однак іншу частину вона спрямовує на відновлення та формування нових частин та підрозділів окупаційного війська.

“Це займе 1,5 – 3 місяці максимум – десь до Нового року, тоді у них з’являться додаткові можливості”, – зауважив Лакійчук.

До того ж країна-агресорка збирає зброю для своїх окупантів де тільки може – і в Ірані, і в Білорусі. Це також додаткові можливості для стримування нашої армії.

“Тому у нас зараз “вікно можливостей”, яким гріх не скористатися, адже далі буде складніше”, – підсумував експерт.

Загалом війна в Україні, яка протягом декількох місяців здавалася повільною і болісною, знову вибухнула з наближенням зими. Конфлікт балансує на шляху до непередбачуваної нової фази.

Про це йдеться в аналізі експертів видання CNN.

Це вже третя, четверта, можливо, п’ята війна, за якою ми спостерігаємо”, — зазначив Кейр Джайлз, старший науковий співробітник програми Chatham House по Росії та Євразії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *