Тепер і вони відчули вiiйну! Щойно! Знuщено весь військовuй аеpодром у роsiйськomy Куpську! Горuть купа літаків і заcoби ППО. Відео

Українські дрони 27 серпня атакували військовий аеродром у Курську.

Вони відпрацювали по п’ятьох російських літаках, радару С-300 та двох “Панцирях”.

Запускали дрони контррозвідники Служби безпеки України. Про це OBOZREVATEL повідомили джерела у спецслужбі.

Вночі проти 27 серпня у російському Курську пролунало кілька вибухів. Очевидці стверджували, що їх було не менш як 13.

У міноборони Росії зранку заявили, що російська ППО збила один дрон, він врізався у багатоповерхівку, повибивавши вікна у квартирах на кількох поверхах.

Однак наші джерела стверджують, що цим справа не обмежилася. Росіяни промовчали про те, що “бавовна” завітала на військовий аеродром у Курську. Об’єкт атакувала військова контррозвідка Служби безпеки України.

За даними джерел у спецслужбі, українські дрони-камікадзе відпрацювали по чотирьох літаках Су-30 та одному МІГу-29. Також вони стверджують, що серед уражених цілей – радари комплексу С-300 та два “Панцирі”.

Майже всі безпілотники СБУ, за попередніми даними, досягли визначених цілей. Точна інформація щодо наслідків уражень, а також кількості вбитих і поранених окупантів наразі встановлюється.

Операцію провели військові контррозвідники з 13-го Головного управління СБУ, зазначило джерело.

Попри заяви російського військового командування про начебто один дрон у Курську, з яким “впоралася” російська ППО, жителі цього російського міста серед ночі прокинулися від потужних вибухів. Пережите росіяни описали фразою “такого раніше не було”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *