Там летілσ ВСЕ командування! Катастрσфа світσвσго масштабу: літаки рухнули – приземлили…

Наразі невідомо хто конкретно перебував на борту, та цілком можливо, що у підбитих ЗСУ літаках зранку могли знаходитись високопосадовці РФ.

Згідно із заявою прес-секретаря Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, пілоти російських літаків Су-34 та Су-35 намагалися використати катапультні системи після збиття їх літаків. Подальша доля цих пілотів буде повідомлена згодом.

“Були уражені літаки. За даними розвідки, парашути летіли. Чи вижили пілоти, теж дізнаємося, навіть з їхніх пабліків. Скоро це буде відомо”, – сказав він в ефірі телемарафону

Ігнат також зазначив, що російські пілоти намагалися скористатися катапультними системами. Наразі невідомо, чи вдалося вижити окупантам, інформація про їхню долю з’явиться пізніше.

 

 

“Було видно, що спрацювали катапульти на цих літаках. Можливо, не на всіх. Ну, детальніше відслідковуємо, як там доля окупантів, які спробували катапультуватися”, – додав речник.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Микола Олещук, відреагував на заяви Російської Федерації про відсутність втрат у них. Він підкреслив, що Су-35С – це одномісний літак, у той час, як Су-34 – двомісний.

За даними радіоперехоплення, було отримано інформацію про знаходження одного пілота.

“За радіоперехопленням, одного пілота знайшли, інших – “іщут”! Щось тут не сходиться, чи не так? Є така міжнародна супутникова пошуково-рятувальна система – Коспас-Сарсат (Cospas-Sarsat). При аваріях, вона сповіщає про місцезнаходження персональних радіобуїв пілотів. Як бачимо, система робоча! На фото – спрацювало аж чотири Cospas-Sarsat (точки на карті)”, – зазначив Олещук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *