Такого ніхто не очікував! Що сталося з Винником і чому українські зірки відмовляються розповісти правду ВІДЕО

Навколо українського співака Олега Винника, який перебуває в Німеччині, вже рік точаться суперечки та розповсюджуються плітки щодо його переїзду за кордон.Як вже озвучили його колеги, адвокат, фанклуб та друзі, у артиста виникли проблеми зі здоровʼям.

Однак сам виконавець про них публічно не розповідає. Що відомо про стан співака та чому українські зірки не діляться подробицями – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Ледь не першою знаменитістю, яка прокоментувала позицію Олега Винника, стала його колега Оля Полякова. Артистка розмовляла з ним на початку повномасштабної війни та, вочевидь, знала про стан здоровʼя Винника, проте побоялася розповісти деталі, щоб не ввести в оману українців.

“Не знаю, можу я це казати чи ні, але я знаю, що в нього є проблеми зі здоров’ям. Я думаю, нехай він сам цю інформацію оприлюднить, бо зараз почнуться знову якісь заяви від мене”, – заявила Полякова.Достеменно про хворобу співака заявив, що знає, ведучий Слава Дьомін. Проте деталями він не поділився, оскільки не має “морального права”.

“Я не можу тобі сказати, на жаль, що я знаю достеменно про стан Олега Винника. Я не маю на це морального права”, – виправдався Дьомін.Журналістка Наталія Мосейчук зіслалася на аналогічну причину, відмовившись обговорювати зникнення Олега Винника.

“Я не вважаю за потрібне це робити. Це не гідно. Хто я така, щоб це робити?” – сказала вона.Більш розгорнуту відповідь про стан здоровʼя артиста дала голова його фан-клубу Валерія Барон, яка підтримує звʼязок з командою зірки.

“Його стан здоровʼя не дозволяє йому бути в публічному просторі. Він плідно працює в студії та готує нові пісні”, – сказала Валерія Барон, зауваживши, що не коментуватиме його проблеми зі здоровʼям, адже він сам цього не робить.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *