Сказати що я в nовному ш0ці це не сказати нічого!! Щойно затрuмано ГЕНЕРАЛА СБУ, що всі ці роки працював на роsіян.

Уявіть скільки страшнuх траrедій та сmертей зробив цей генерал, передаючи роsіянам взагалі всі дані про віiйну. У скількох сmертях, калiцтвах, поламанuх долях він винен.

Він займав керівну посаду в АТО/ООС та передавав всі ці роки росіянам взагалі будь який рух чи операцію наших військових – всі таємні операції, всіх агентів під прикриттям, всіх кого відправляли на окуповані території та в Крим!!

А чого, ви думаєте, взагалі всіх наших ловили прямо на в’їзді в Крим та вбивали чи ув’язнювали???

Але. Це все хєрня в порівнянні з тим, що розкриється, якщо просто подивитись що це за генерал.

Це – Валерій Шайтанов. Дуууже добре відомий тим, хто цікавиться подіями на Майдані.
Саме цей Шайтанов керував групою альфівців-вбивць, що штурмували 18 лютого 2014 року будинок Профспілок на Майдані та спалили там живцем людей!

Це стало відомо ще в травні 2014 року, але…

Він вже був заступником голови “Альфи” СБУ та разом з головою “Альфи” Човганюком, коли отримав наказ на штурм Слов’янська, відмовився виконувати наказ та втік разом з усією величезною групою (240 людей) обісцяних від жаху альфівців.
Там же він зустрічався і товарищував з Гіркіним, з командиром донецької “Альфи” зрадником Олександром Ходаковським.

Якби тоді штурм Слов’янська був проведений та терористи знищені, можливо, на цьому б все і закінчилось і ніякої війни на роки не було б.

Тільки героїчними зусиллями десантників Кривоноса аеропорт в Кроматорську вдалось втримати, коли звідти з жахом, як верескливі свині, втекли сотні альфівців на чолі з цим самим Шайтановим.

ЦЕ ВСЕ БУЛО ПРЕКРАСНО ВІДОМО ще в 2014-2015 роках. І що ви думаєте, сталось? Шайтанова звільнили та посадили у в’язницю?
23 серпня 2015 року президент дав йому звання ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА!!!!!!!

Дивуєтесь величезній кількості заарештованих, ув’язнених, вбитих СБУ патріотів? Чи будуть тепер переглянуті їх справи?

А тепер в мене головне питання – як, знаючи це все про Шайтанова ще з 2014 року, керівництво СБУ (Грицак) та керівництво країни могло дати йому звання генерала та поставити його на керівну посаду в АТО, даючи доступ до надсекретної інформації??
Відповідь у мене тільки одна – існує величезна група зрадників, що планомірно всі ці роки знищують Україну. І Шайтанов – далеко не найбільший з них.

Це дуже важливий допис, прошу поширити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *