Раптово поmер народнuй артuст Українu

У вівторок, 9 січня, пішов у засвіти відомий український співак, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець” Віталій Білоножко. Серце народного артиста України перестало битися на 71-му році життя.

Трагічну звістку повідомили на сторінці Буринської міської ради у Facebook. У червні цього року Віталій Васильович відсвяткував ювілей.

Про причини його раптової смерті розповіла дружина Світлана Білоножко

Помер народний артист України Віталій Білоножко: влітку він святкував 70-річчя

Першими піснями записаними Білоножком на радіо стали твори Максима Дунаєвського «Все пройдет» та «Городские цветы». Згодом Білоножко знайшов собі постійних авторів – Олександра Злотника (пісні «Возвращайся сюда», «Там де двоє зустрічаються», «Затанцую тебя», «Кто ты такой?», «Тайфун по имени Катя», «Старая дача», «Чарівниця», «Шануймо любов») та Олександра Осадчого («Ти — земле моя», «Твоє ім’я», «А була любов», «Не лукав», «Боже, дай Україні волю»). У 1994 році фірма «НАК» випустила 2 компакт-касети під спільною назвою «Ярмарок», через рік – «Яблуневий туман», на яких зібрані останні на той час записи Віталія Білоножка. Відтоді ж Віталій почав концертувати разом зі своєю дружиною Світланою, колишньою солісткою оперети та ексдикторкою УТ-1.

Загалом  Білоножко випустив шість компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.

У 1999 році, разом з дружиною Народною артисткою України Світланою Білоножко став засновником регулярного Міжнародного фестивалю родинної творчості «Мелодія двох сердець»], один із найпопулярніших у державі.

Також Білоножко був кандидат у народні депутати від партії «Сила і честь» на парламентських виборах 2019 року, № 22 у списку. Безпартійний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *