Радісна новина! Кім приголомшив

Деокупація Херсона можлива до морозів — таку думку висловив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім в ефірі програми “Гроші”.

З погляду територіальної, географічної, Дніпро широке, переправлятися важко, ЗСУ тримають усі під вогневим контролем. Російське угруповання стає слабшим, а наше сильніше, – обґрунтував свою думку глава ОВА.

При цьому він підкреслив, що висловлює особисто думку, що всі рішення приймають професіонали.

Нашому головному видніше, вони навчалися, мають освіту, книжки читали, вони розберуться. Але я бачу тут перспективи, які можуть бути. Я думаю, що повномасштабно закріпитися на цьому березі Дніпра їм буде важко. Їм тільки треба буде через Запоріжжя закручувати. Нам головне звільнити цю праву частину Дніпра, а далі вже буде видно, – розповів губернатор.

При цьому Кім припустив, що військове керівництво країни має план.

А може, у нашого керівництва і є вже план: ми геп! – І в Криму. Сидимо вже у Сімферополі чай п’ємо. Не знаю, – сказав Кім.

Напередодні очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що рішення про контрнаступ та його стратегію ухвалює вище керівництво України. Це залежить від ситуації на фронті.

При цьому Кім припустив, що під час контрнаступу українських захисників на Херсонщині може бути або “wow-ефект”, або “трохи довше”.

Це питання, яке ви задаєте, пов’язане з тим, що всі – абсолютно всі, і я чи не перший – хочемо звільнити наші території України. І тому увага прикута до цього питання. Але рішення, яке приймає вище керівництво щодо дій – воно щодня може змінюватись, залежно від оперативної ситуації на фронті. Тому про це казати чи планувати немає ніякого сенсу, – пояснив він.

Кім наголосив, що для українського керівництва важливе кожне життя. Тому контрнаступ може відбуватися по-різному, залежно від ситуації.

Може бути “wow-ефект”, може бути трохи довше, це стосується і людей. Ми ж не окупанти російські, які не рахують в передньому окопі “ордлошників” своїх. У нас кожна людина – це людина, яку ми дуже не хочемо втратити. Тому ці плани та прогнози змінюються щодня, це відповідальність Генштабу, тому я не можу і не буду про це казати, – додав очільник регіону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *