Пoraні новuнu для Креmля, але дуже хороші для нас: 0куnантu здають все, путін в ш0цi! Це mасштaбнa втeчa з фронту! Каnітуляцiя!?

Морально-психологічний стан російських окупантів, особливо на тимчасово окупованих територіях, вкрай низький. Вони все частіше тікають з поля бою та навіть “зливають” інформацію про свою армію Збройним силам України. Про це повідомив речник штабу Національного спротиву. За його словами, російські загарбники дуже бояться партизан, які все частіше передають окупантам “вітання”.

Речник у коментарі одного із телеканалів також зазначив, що на тимчасово окупованих територіях відсоток дезертирства російських військових дуже високий.

Нам російські солдати свого часу передали деяку важливу інформацію, з останнього – ми з їх рук отримали дуже багато інформації про уссурійську бригаду, яка чинила звірства в Бучі”,– сказав речник штабу.

За його словами, інформацію про бригаду вбивць передав один із військових цієї частини.

“Для таких випадків, якщо нам надають дані, ми маємо методи здачі у полон на фронті, а згодом такі військові можуть отримати певні преференції”, – пояснив він.

Також військові РФ часто скаржаться на втрату важкої техніки. На “консервних банках”, що залишилися в них, вони не можуть йти в наступ.

Про це свідчить телефонна розмова окупантів, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. У розмові загарбник скаржиться, що війська РФ давно б атакували Збройні сили України, якби вони мали необхідну техніку.

“Сили-то є, ми б давно їх уже вибили, але в нас бачиш, техніки немає, а на своїх консервних банках ми не проїдемо, нас прош’ють”, – заявив окупант.

За його словами, армії агресора слід прориватися на важкій техніці, проте її знищили українські захисники.

За низьким моральним станом маємо можливість спостерігати не лише у ворожої армії, але й у населення рф. Так, мирних переговорів” вже просять 44% росіян, особливо – молодь.

Втома від війни у ​​російського населення стане для Кремля проблемою для формування нових сил.

Хоча показники нещодавнього соцопитування Левади-Центр досі високі, але все більше громадян схиляються до мирних переговорів.

Це, на думку експертів ISW, може свідчити тенденцію до втоми від війни. У такому разі Кремлю буде важче вербувати нових «добровольців» і відповідно формувати нові сили.

У російських та деяких умовно західних ЗМІ Путіна подають як хитрого стратега, який переграє всіх. І щоб у світі не відбувалося – це хитрий план Путіна. Звичайно, це транслюється для росіян усередині РФ.

Так зараз подають і затягування війни. Начебто це хитрий план Путіна.

Здорові люди розуміють, що всі його хитрі плани провалилися 24 лютого, коли до вечора вже російська сторона пропонувала переговори. Жодний хитрий план не може мати на увазі втрату боєздатності країни в онлайн режимі.

Успішна агресія може бути лише швидкою. Затягнута війна – це відтягування поразки.

Піднімання резервів і зображення наступу з російської сторони – ніщо інше як спроба виграти час до повного розгрому. Ціна цього часу – десятки тисяч життів своїх солдатів, техніка, що згоріла, і вистріляні ракети.

Як казав Арестович, РФ уже не керує ситуацією тут.

Через безвихідь росіяни посилюють пропаганду. Так, росія намагається виставити український контрнаступ на Херсонщині миттєвою поразкою, що є навмисним затьмаренням реальності.

Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW)

“Складні контрнаступи не можуть бути вирішені за день або протягом декількох днів, а подання Росією негайної поразки України через відсутність постійних претензій України на територіальні придбання є навмисним затьмаренням реальності”.

Російські та маріонеткові офіційні особи зміцнюють свої позиції щодо українського контрнаступу, стверджуючи, що воно послабить українську армію.

При цьому, російські блогери посилили поширення неправдивих інформаційних наративів про контрнаступ 1-2 вересня, оскільки інформаційний простір навколо успіху та темпів українського контрнаступу залишався туманним. ISW наголошує, що росіяни, ймовірно, продовжать розповсюджувати ці наративи, щоб використати українське оперативне мовчання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *