Путін хоче досягти дві цілі! Час для Заходу і Китаю сідати разом і швидко думати, що робити, – ексміністр

Рішення розіграти комедію у вигляді так званих референдумів означає остаточне визнання Путіним поразки “спеціальної військової операції”.

Але йому критично необхідно підвищити ставки саме зараз. Фарс з референдумами планувався пізніше, тепер Кремль хоче його провести, не контролюючи території жодного з регіонів. Тобто це не фарс, а шизофренія слабкості.

Путін хоче досягти дві цілі. Перше – це перебити обурення своїх націоналістів та фашистів поразкою на Харківщині. Вони почали його вважати слабаком, а це початок кінця. Спроба терміново “продати” їм “Новоросію” – це порятунок режима і самого Путіна.

Друге – змусити Захід і насамперед США почати з ним говорити, адже всі натяки та звернення залишилися без відповіді, Кремль просто послали.

Тепер у Москві будуть загрожувати мобілізацією, якої вже ніхто не боїться, і застосуванням ядерної зброї, яка є останньою “лякалкою” Путіна. Адже залякати зимою без газу теж вже нікого не вдасться, Європа вже вважає Путіна людиною, якій ніколи не можна довіряти, і відповідно підготувалася шляхом закачування газу до сховищ.

Час для Заходу і Китаю сідати разом і швидко думати, що робити з божевільнею під назвою Росія. Те, що там відбувається, пігулками вже не лікується.

Ексміністр МЗС Павло Клімкін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *