Пророчі слова Новодворської про Донбас стали суворою реальністю ” ЛДНР “

Валерія Новодворська ще у 2014 році описала життя ” мобіків ” з ” ЛДНР ” , яким Москва спочатку приготувала долю ” гарматного м’яса ” . Радянський дисидент та російська опозиціонер Новодворська незадовго до конфлікту на Донбасі записала звернення до так званих ” ополченців ” . Через 8 років кожне її слово стало пророчим .

” Дорогі донбаські ” ополченці ” , вони ж сепаратисти , вони ж терористи , і як вас там ще в історії назвуть , ви навіть уявити собі не можете .

Я російська , я вам не з Києва дзвоню … Мабуть , вам ніхто не сказав ще правди про тому , яка доля вас чекає і як яку розмінну монету використовує вас Москва . Мої дорогі , ви в ім’я чого збираєтеся вмирати ? ” казала Новодворська за місяць до смерті . Вона додала , що Кремль прийшов на Донбас , щоб зробити з нього ” чорну дірку ” .

Путіна ніколи не цікавили люди , які там живуть . ” Вам помирати нема за що . Ви кажете , що боретесь за Донбас . Немає і не може бути країни під назвою Донбас … Путін вам просто не дасть жити одним . Йому потрібний кордон , щоб гнати через нього ПЗРК , зброю , щоб нападати на Україну . а ви тільки ” гарматне м’ясо ” – засіб забезпечити війну . Ви хоч знаєте , хто такий Путін ? Це чудовисько … казала опозиціонерка .

Поточна ситуація з “ мобілізацією ” в ОРДЛО є яскравим доказом того , що ці слова стали пророцтвом .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *