Полум’я вже повністю охватило все! Масштабна пожежа, яку не можуть досі зупинити, кажуть це карма РФії за Україну!?

На території Росії чи не щодня стаються пожежі. Вже вдруге за тиждень масштабний вогонь спалахнув у Мурманську.

Як повідомляють російські телеграм-канали, у Мурманську гасять пожежу на базі постачання “Фактор”.

Підприємство займається постачанням спецодягу та засобів індивідуального захисту, передає 24 канал.

Зазначають, що площа загоряння поширилась на 500 метрів квадратних. З місця пожежі вивезли п’ять газових балонів.

Варто додати, що на складі підприємства зберігаються у великій кількості лакофарбові матеріали. Вони ускладнюють завдання пожежникам.

На місці працюють пожежники, загоряння вже локалізували. За попередньою інформацією, постраждалих внаслідок інциденту немає.

Цікаво, що напередодні у Москві вибухнули газові балони. На території Всеросійського інституту легких сплавів спалахнув ангар.

За наявною інформацією, спалахнув склад з 400 пропановими й ацетиленовими газовими балонами. Відомо, що вибухи у споруді на вулиці Горбунова 2, що у Можайському районі не вщухають. Приборкати вогонь намагаються пожежники.

Невдовзі стало відомо, що площа полум’я складає 100 метрів квадратних. А ще пізніше надійшла інформація про те, що відкрите горіння вдалося ліквідувати.

Кілька днів тому шалене полум’я спалахнуло у Чувашії. Там загорівся газопровід. Масштаби пожежі були вражаючими, а дим, який здійнявся до неба, виднівся з сусідніх сіл.

22 грудня у російському Мурманську спалахнула пожежа на крейсері “Адмірал Кузнєцов”. У цей час єдиний авіаносець Росії якраз перебував на ремонтному заводі “Звездочка”.

15 грудня “бавовна” навідалася до нафтобази в Ангарську. Спочатку був потужний вибух, після якого спалахнула чимала пожежа.

Загалом, українцям такий «флешмоб» на росії подобається. Чекаємо продовження!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *