“О, Боже! Я не можу побачити! Скільки..?” – в Кремлі всіх перекосило від люті. Їх жорстко попустили на Генасамблеї ООН

Постійний представник України в Організації Об’єднаних Націй Сергій Кислиця потролив Росію під час голосування резолюції у Генасамблеї ООН щодо засудження окупаційних “референдумів”. Він іронічно здивувався кількістю голосів на підтримку країни-терориста.

Коментар дипломат залишив у Twitter. До посту прикріплено його світлину з біноклем, повідомляє Obozrevatel.

“О, Боже! Я не можу побачити! Скільки, ви кажете, проголосувало за Росію? 4? Оце так!”, – написав Кислиця.

Нагадаємо, що Генасамблея ООН на засіданні 12 жовтня ухвалила резолюцію із засудженням незаконних “референдумів”, які Росія влаштувала на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

Документ підтримали 143 зі 193 членів Генасамблеї, п’ять країн (РФ, Білорусь, Сирія, Північна Корея і Нікарагуа) проголосували проти, а решта 35 утрималися.

Так, більшість членів організації засудила незаконні дії країни-агресора із анексії українських територій (навіть більша кількість, ніж під час засудження вторгнення РФ в Україну під час голосування в березні).

Як повідомлялось, 10 жовтня у Нью-Йорку (США) пройшла перша частина засідання Генеральної асамблеї ООН. Сергій Кислиця жорстко звернувся до делегатів, закликавши засудити дії РФ. Він заявив: або ООН відновить до себе довіру, або зазнає краху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *