Ось як було насправді! Пропагандисти наклали крuк натовпу під час виступу Охлобистіна на концерті в Москві ВІДЕО

Російські телеканали, які транслювали пропагандистський концерт в Москві на честь анексії українських територій, наклали схвальні крики натовпу на площі.

На ролику, який опублікував один з присутніх, видно, що під час виступу російського актора-путініста Івана Охлобистіна, росіяни не кричали йому в відповідь, а мовчки слухали одіозну промову.

В ефірі ж пропагандистських телеканалів усе виглядало так, ніби тисячі громадян РФ в унісон кричать на підтримку геноциду українців. Відповідний ролик опублікували в Telegram “Соловьиный Помёт” (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Пропагандисти транслювали виступ зірки “Інтернів” на прокремлівських телеканалах, видавши натовп звезених на мітинг держпрацівників за повноцінний провоєнний концерт.

Під час того, як путініст кричав “Гойда”, закликаючи росіян вбивати українців за “священну війну”, на запис відео наклали шум натовпу, створивши ілюзію, нібито слова Охлобистіна підтримують.

Насправді ж, як з’ясувалося, москвичі та гості міста мовчки слухали його промову, не видававши масову підтримку. На кадрах, знятих з натовпу, чути, що актор захлинається в криках самотужки.

Як відомо, Іван Охлобистін є затятим прихильником путінського режиму. Будучи в нетверезому стані, актор телефонував другу і запевняв, що готується воювати в Україні на боці окупантів та померти на чужині.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *