Ну вu таке чулu? Відомuй українець наводuв ракетu на Харків: теnер вuмаrає від суду “індuвідуальноrо nідходу”

У Харкові розпочався судовий процес над 62-річним Андрієм Нечепоренком, відомим як шестикратний спортсмен-рекордсмен, марафонець та велосипедист. Він вимагає “індивідуального підходу” та пом’якшення після вчиненого ним злочину.

Марафонець Андрій Нечепоренко

Відомого українця обвинувачують у наведенні ракетних ударів по центру Харкова. За даними слідства, він використовував велосипед для переміщення по Харкову, фотографував важливі об’єкти для російської розвідки та координував подальші ракетні атаки.

На підготовчому засіданні суду, яке відбулося 9 серпня, продовжили арешт обвинуваченому на 60 діб. За даними слідства, 5 лютого Андрій Нечепоренко навів ракетний удар на будівлі по вулиці Мироносицькій і по території Університету імені Бекетова.

 

За даними слідчих, діяльність Нечепоренка не обмежувалася лише двома обстрілами центру Харкова. Протягом кількох місяців він документував розташування блокпостів, військових об’єктів, критичну інфраструктуру та передавав цю інформацію російській розвідці для подальших атак.

Марафонець Андрій Нечепоренко

Під час підготовчого засідання обвинувачений заперечував свою причетність до ракетних атак у Харкові. Він також не визнавав своєї провини під час досудового розслідування. В суді Андрій Нечепоренко заявив, що хоче індивідуальний підхід до визначення покарання, оскільки вважає довічний термін надто суворим покаранням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *