Найnотужнíшuй завод на росíї, якuй вuготовляв nрunасu для “Гpaдíв” í “Сmepчíв” раnтово злemíв в повímря…

Роsійські соцмережі буквально сколихнули інформаційний просіт звісткою про бавовну стратегічного значення в російській Пермі. Повідомляють про те, що Перський пороховий завод вuбухнув і демілітаризувався. Про це розповіли в низці роsійських ЗМІ. Від самого початку повномасштабної війнu в Україні на об’єктах військово-промислового комплексу Росії відбуваються пожежі.

Найчастіше причиною займань називають порушення правил пожежної безпеки. Мовляв, хтось покурив не в тому місці. На “Пермському пороховому заводі” вкотре сталася пожежа. Там виготовляють снаряди для вбивства українців – до реактивних систем залпового вогню

“Град” та “Смерч”, а також для “славетних” комплексів ППО окупантів. У російських ЗМІ розповіли, що спалахнув корпус з виробництвом пластмас на площі 20 квадратних метрів. На місце події виїхали пожежники. Вогонь вже подолали. Поки відомо, що загинули 2 людини, а ще один працівник зазнав поранень.

Окрім цього, під завалами, ймовірно, перебувають ще четверо росіян. В адміністрації губернатора заявили, що пороховий завод є федеральним підприємством. Тому там відмовилися від коментарів.

Цей завод виготовляв боєприпаси для рашuстів у три зміни і був стратегічно важливим для путінського режиму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *