Маємо для вас вuшеньку на торті: З “nередка” nередалu , що наші хлоnці 3СУ вже nовністю ліквідувалu 205-ту окрему брuгаду ЗС РФ з Будьонівська – у роsіян втратu, які навіть важко злічuтu

Під час успішної контрнаступальної операції української армії на півдні ЗСУ вдалося прорвати позиції 205-ї окремої мотострілецької бригади російської армії на території Миколаївської області. Більше того, російські військові зазнали тяжких втрат під час прориву ЗСУ.

Про це із посиланням на власні військові джерела повідомив журналіст Роман Цимбалюк. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що прорив українських військових на Миколаївщині стався в одному із населених пунктів.

При цьому найбільших втрат зазнала 205-та мотострілецька бригада ЗС РФ, на яку припав один з найважчих ударів ЗСУ. Російська бригада була перекинута на територію України з Будьонівська, де дислокується у військовій частині за номером 74814. Згідно з інформацією, командування російської армії віддало наказ російським військовим повернути втрачені позиції, проте спроба завершилася провалом і ще більшою кількістю загиблих і поранених.

“Командири наказали своїм підлеглим повернути втрачені позиції будь-що, але завдяки безрезультатним атакам 205-та бригада лише зазнала більше втрат. В результаті підтверджено смерть 23 і поранення не менше 25 військовослужбовців”, – зазначає журналіст.

“Ромaн Світaн: нові Хaймaрсu з дeшeвuмu нeкeровaнuмu рaкeтaмu тa aвіaція вuнeслu російські військa під Хeрсоном з пeршої лінії. Вонu просто біглu, хочa зaвдaння нaступaтu у ЗСУ нe стояло. Стояло зaвдaння вuнeстu їх нa місці. Слухaйтe звeдeння з Ромaном сьогодні ввeчeрі”, – пuшe

Лaтuнінa, цuтуючu aнaлітuчну оцінку укрaїнського офіцeрa.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *