Кремль збирає екстрену нараду, мобілізація зривається: Почалася стрілянина, люди виходять на масові протести. ВІДЕО

У Дагестані сотні людей зібралися на мітинг проти “часткової” мобілізації, яку оголосив російський диктатор Володимир Путін. На знак протесту люди перекрили трасу Хасавюрта-Махачкала.

Під час розгону мітингу поліцейські застосували зброю. Про це повідомляють російські Telegram-канали (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

Мітингувальники зібралися на трасі в районі селища Ендірея. При цьому багато хто стверджує, що має намір їхати до Махачкали (столиця Республіки Дагестан), щоб влаштувати там масштабнішу акцію протесту.

“Траса Хасавюрт-Махачкала. Ендіреївський поворот. За словами очевидців, люди протестують проти мобілізації їхніх дітей. З Ендірея пишуть, що вирішили їхати на Махачкалу! Є розуміння, де треба вирішувати такі питання”, – пишуть Telegram-канали про ситуацію в Дагестані.

Варто зазначити, що розганяти учасників акції протесту приїхали поліцейські, озброєні автоматами.

Більше того, деякі силовики застосували зброю, відкривши стрілянину вгору. Таким чином поліція намагалася прибрати мітингувальників із траси.

Через те, що ситуація з мобілізацією виходить з-під контролю, в Кремлі всерйоз задумуються щоб ввести військовий стан. Збирається термінова нарада

  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *