Кремль в істериці! НАТО зірвалося на ноги! ЗСУ зробили ТАКЕ — Чорноморський флот на дні: світовий рекорд! Кремль в істериці!

В Брюсселі, на полях зустрічі міністрів оборони країн НАТО один із високопосадовців Альянсу наголосив, що Чорноморський флот зазнав низки серйозних атак у вересні 2023 року.

Від ударів також постраждав і штаб ЧФ Росії у Севастополі.

«Ці атаки були більш руйнівними й краще скоординованими, ніж інші до цього часу у цій війні. Фізичні збитки майже напевно серйозні, але локалізовані, що призвело до того, що Росія вивела більшу частину свого флоту з Криму»,– підкреслив він.

Однак високопосадовець НАТО зауважив, що флот окупантів майже напевно все ж буде здатним завдавати удари крилатими ракетами по Україні й патрулювати місцевість в акваторії Чорного моря. Проте російські судна більше не зможуть забезпечувати фактичну блокаду українських портів.

Україна впродовж вересня завдавала значних ударів по ЧФ РФ в анексованому Криму. У НАТО відзначили результати цих атак, наголосивши, що це серйозно обмежило здатності російських суден маневрувати у Чорному морі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *