Кремль в істериці: дикий шок! Залп на 1000 км! Удар по Москві

Письменник, воїн і менеджер проєктів Державного концерну Укроборонпром Мартін Брест в ефірі Радіо НВ розповів, як розробляють український ударний безпілотник під умовною назвою Бавовна у Москві.

«За місяць чи за декілька місяців такі речі не будуються. Вони будуються довго. Ми максимально прискорюємо це питання. <…> Я дуже сподіваюся (не хочу сказати, що 100%), що до Нового року ми покажемо машину. Ми принаймні покажемо її військовим на випробуваннях, щоб довести ті цифри, які ми їм надаємо зокрема, а їм ми надали набагато більше технічної інформації, ніж змогли оприлюднити», — зазначив Мартін Брест.

Як відомо, Фонд Повернись живим разом з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України готують проєкт з пілотною назвою«Бавовна у Москві».

Про це волонтери розповіли у понеділок, 17 жовтня, у себе в соцмережах.

Як повідомляється, відповідна робота триває вже два місяці. У чому полягає суть проєкту, не розкривається, однак зазначається, що він пов’язаний «з роботою на дальні дистанції».

«Проєкт вже на 100% законтрактовано. Докладнішу інформацію про нього ми надамо пізніше», — пообіцяли у фонді.

Відомо, що Держконцерн Укроборонпром завершує розробку українського ударного безпілотника.

«Дальність — 1000 км, вага бойової частини — 75 кг. Завершуємо розробку», — повідомив деякі подробиці Укроборонпром у Facebook.

«Ми практично нічого вам не розповідаємо (так треба, повірте), але це „нічого“ успішно працює на полі бою, а ще деяке „нічого“ раз за разом проходить успішні випробування. Ви скажете, цього недостатньо. Згодні, тому віддаємо перевагу працювати 24/7, аніж заполоняти медіапростір голосними заявами», — додали у концерні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *