Кремль в шоці, Переворот в РФ – регіони на вихід: Цей процес неминучий. Після поразки в Україні в Росії почнуться

Після поразки в Україні в Росії почнуться трансформації, пов’язані з частковим відновленням суверенних прав етнічних спільнот. Цей процес неминучий.

Впевненість у цьому висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, зазначивши, що Росія потерпить ще кілька тактичних поразок в Україні, вона у будь-якому випадку буде відкинута за міжнародно визнані кордони, і після цього етнічні республіки РФ почнуть пред’являти Кремлю ультимативні вимоги:

“Це об’єктивний історичний процес, і Росія через цей процес пройде. Це буде одним з обов’язкових наслідків війни. І десь всередині Росії це вже починає вимальовуватися… Зрозуміло, що ще має пройти якийсь час і мають відбутися поразки Росії на тих чи інших напрямки в Українї”.

Як зазначив Подоляк, починаючи війну в Україні у 2014 році, Путін не розумів, що сама Росія є клаптиковою державою, у якій дуже мало щирої єдності: “Вся їхня єдність побудована тільки на одній речі – силовому придушенні прав людини”.

Радник голови ОП Михайло Подоляк зазначає, що загроза нового великого наступу Росії цілком реальна, але українська армія до нього готується.

За словами Подоляка, РФ готується до розширення географії боїв вже взимку-навесні, щоб перехопити ініціативу.

“Вони накопичують залишки сил, проводять посилені тренування мобілізованих, зокрема на білоруських полігонах, вони стягують з усієї країни бронетехніку. У них ставка – все або нічого. Після цього етапу буде зрозуміло: хто і куди буде рухатися. Російське керівництво не відмовилося від намірів виграти війну з якимось профіцитом”, – пояснив Подоляк.

Під час наступу України росіяни будуть перебувати в дефіциті, відповідно, зрозуміло, що це обрушить їхню концепцію держави і стратегічні плани на рік-два навіть своєї країни, додав радник ОП.

На його думку, росіяни будуть робити максимально все, щоб зачепитися за фіксацію хоч якогось успіху.

“Наступ буде. І зараз вже є посилення бойових дій Соледар-Бахмут-Авдіївка. Бої будуть наростати в міру зміни кліматичних умов … йдеться про ключову битву Росії, щоб перехопити ініціативу і формувати військовий порядок денний”, – сказав Подоляк.

Окупаційні війська Росії змушені будуть вийти з території України до кордонів 1991 року. Однак залишається відкритим питання, де зупиниться Київ – все вирішуватиметься на перемовинах із Заходом. У прикордонних з Україною російських регіонах ситуація стане непередбачуваною. Про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін.

В інтерв’ю Главреду він розповів про те, що Путіну доведеться відступити до міжнародно визнаних кордонів України.

“Я насилу можу собі уявити серйозну перемогу Путіна. Так чи інакше, у тій чи іншій конфігурації, він буде змушений відступити до кордонів 1993 або 1991 року. Адже питання не лише у Путіні, але і в тому, де погодиться зупинитися Україна. Це питання вирішуватиметься у перемовинах із Заходом. Там безліч складних параметрів, але мені здається, що Путін буде змушений відступити”, – вважає Орєшкін.

На його думку, згодом важко буде спрогнозувати, які події почнуться в прикордонних з Україною регіонах Росії.

“А що потім почнеться на території на схід України – ситуація непередбачувана”, – прогнозує експерт.

На українську державу очікує доля Західної Німеччини після 1945 року. Союзники допоможуть відновленню країни.

“З Україною ж усе більш-менш зрозуміло – швидке відновлення державності за допомогою Заходу, “плану Маршалла” тощо. Приблизно те саме, що було зроблено із Західною Німеччиною після 1945 року”, – підкреслив Дмитро Орєшкін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *