Командир взводу з Житомирщини, який «виховував» солдата кулаками, постане перед судом

Досудове розслідування щодо командира взводу однієї з військових частин на Житомирщині Віктора Вітусевича завершилося. Його проводили співробітники ДБР у справі побиття солдата.

ДБР обвинувальний акт уже спрямувало до суду. Тож на командира взводу, який займався «вихованням» солдата з допомогою кулаків, очікує лава підсудних.

На скільки років він може сісти

За даними ДБР, командира взводу звинувачують у насильстві щодо підлеглого, скоєному під час воєнного стану. За статтею, яка передбачає покарання за це, він може сісти за ґрати на термін до 12 років. Зауважимо, що процесуальним керівництвом справи займається Житомирська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

Що відомо про побиття

    • Нагадаємо, що сам інцидент трапився 11 березня 2023 року. Тоді молодший лейтенант вирішив «провчити» солдата-строковика. Останній буцімто був у стані алкогольного сп’яніння на військовій службі.
    • Він вирішив застосувати проти хлопця силу. Командир кілька разів ударив його по тулубу, наголошують у ДБР. Це стало причиною легких тілесних ушкоджень у солдата-строковика.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *