Коли пам’ять стала різко погіршуватися, пропила чудо-настойку. Тепер пам’ятаю навіть номери телефонів, відчуваю себе на 25

Всім людям, хто хоче прожити довге життя і не зіткнутися з різними хворобами допоможе настоянка, виготовлена на основі часнику.
Допомагає вона від атеросклерозу, при зниженні мозкової активності, старечої приглухуватості, хронічної втоми і при поганій роботі кишечника.
Після прийому повного курсу настойки багато хто відзначає різке підвищення працездатності і розумової активності, зниження ваги, поліпшення загального самопочуття.

Моя сусідка стверджує, що навіть її багаторічна депресія відступила, а лікуючий лікар підтвердив, що при глобальному очищенні судин таке може статися через активацію мозкової діяльності. Загалом, самопочуття як в молодості!

Для її приготування знадобиться 350 грам подрібненого часнику (тільки не через прес і не на тертку, а дрібно порізаного ножем або запашного в дерев’яній ступці!) І півлітрова пляшка спирту, міцністю 96 градусів.
Часник необхідно перемішати зі спиртом і поставити в затишне місце, позбавлене джерел світла, на 10 днів. Для того щоб настоянка мала можливість настоятися.
По закінченню відведеного терміну часник проціджують через сито і залишають бутель зі спиртом в темному місці на пару днів.

Прийом цілющої настоянки починається за такою методикою:
В перший день необхідно випити 1 краплю з ранку, 2 краплі — в обідній час і 3 краплі приготувати на вечір.
Другий день починається з ранкового прийому 3 крапель, в обід — 4-х крапель, вечеря передбачає прийняти всередину 5 крапель настоянки.
На третій день з ранку слід випити 5 крапель, в обід шість і сім крапель залишити на вечір.
Четвертий день лікування починається з семи крапель настоянки, восьми на обід і дев’ять крапель залишити на вечерю.
П’ятий день слід почати з 10 крапель, 11 крапель настоянки належить випити в обід, і 12 крапель залишити на вечір.
Шостий день лікування передбачає прийняття 15 крапель — з ранку, 14 в обід і 13 ввечері. З цього часу триває зниження прийняття крапель на одну одиницю до того моменту, поки не вийде одна крапля на вечерю десятого дня лікування.
На одинадцятий день прийому часникової настоянки її починають вживати розведеною з 50 міліграмами молока (приблизно столова ложка), тричі в день, кожен раз відраховуючи рівно по 25 крапель. Вживання триває до повного закінчення продукту. Повторний курс лікування рекомендовано здійснити через п’ять років.Не можна вживати ліки людям з підвищеною кислотністю шлункового соку, з гастритом і виразкою шлунка.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *