Кара небесна? У Росії на Забайкаллі пронісся вогняний смерч. Відео

У Росії її зафіксували рідкісне природне явище – вогненний смерч. Він пронісся в Забайкальському краї, де вирувала степова пожежа.

Місцева влада запевняє, що вогненний смерч не дістався поселень, а пожежа вже ліквідована, водночас у російському МНС заявили, що не мають жодної інформації про це явище. Про це повідомили російські пропагандисти.

“Мешканці забайкальського селища Рудник Абагайтуй стали свідками унікального природного явища – вогняного смерчу. Він утворився вчора під час степової пожежі, чому сприяв сильний вітер”, – пишуть пропагандисти.

“Рідкісне природне явище”, запевняє місцева влада, не дісталося населених пунктів і “не завдало істотної шкоди”. Голова Забайкальського району Олександр Мочалов також заявив, що вранці 2 квітня пожежу було ліквідовано.

Однак у МНС РФ про цю подію нічого не знають.

“Знято кимось, десь у районі і поширено”, – процитували відповідь МНС РФ пропагандисти ТАСС.

РосЗМІ також додали, що вогняні смерчі виникають при появі кількох вогнищ загоряння та сильного нагрівання повітря над ними.

Тим часом на Забайкаллі,  рапортують пропагандисти, напередодні, 1 квітня загасили 46 ландшафтних пожеж на площі понад 9 тисяч га. Спеціально створені патрульно-контрольні групи тим часом шукають “винуватців” загорянь, серед яких – палії сухої трави.

Кара небесна? У Росії на Забайкаллі пронісся вогняний смерч. Відео
Кара небесна? У Росії на Забайкаллі пронісся вогняний смерч. Відео

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *