ЙОГО МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН … УНАСЛІДОК ЗЕМЛЕТРУСУ У ТУРЕЧЧИНІ ЗАГUНУЛИ ВІДОМИЙ УКРАЇНКА ТА ДВОЄ ЇЇ СИНІВ

Про це повідомляє Суспільне. Про загибель жительки Запоріжжя Юлії Петрової повідомив її батько – Сергій Петров. За його словами, під завалами у Туреччині загинули також двоє синів Юлії – 10-річний Захар та 5-річний Матвій. “З 6 лютого, коли стався землетрус, вони перестали виходити на зв’язок. Але вчора ввечері нам підтвердили, що їхні тіла знайшли під завалами”, – розповів батько українки. Він зазначив, що Юлія разом з синами декілька місяців тому переїхали до Туреччини.

 

Тут вони жили у родичів, у місті Антак’я (провінція Хатай). Сергій Петров також зазначив, що чоловік його доньки – військовослужбовець. На фронті він отримав поранення та лікувався у Запоріжжі. Після лікування він хотів поїхати до Туреччини, аби шукати дружину та дітей. Нагадаємо, 6 лютого 2023 року низку країн світу сколихнули землетруси. Найпотужніший стався у Туреччині та сусідній Сирії.

 

За даними Геологічної служби США (USGS), землетрус магнітудою 7,8 стався за 23 кілометри на схід від Нурдагі, в провінції Газіантеп, на глибині 24,1 кілометра. Нурдагі розташований уздовж турецько-сирійського кордону, і землетрус відчувався в кількох країнах регіону, зокрема в Сирії та Лівані. Після основного землетрусу сталося декілька афтершоків. Це був найбільш смертоносний землетрус у Туреччині після землетрусу подібної сили в 1999 році, коли загинули понад 17 000 осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *