За хвилину до падіння Іл-76 скинув великі коробки: після того що в них знайшли вже навіть 0ркu не вірять, що на борту були полонені. Відео

В мережі з’явились подробиці падіння літака. Іл-76 був збитий на зльоті, на відео чітко видно, що борт не має ознак горіння, з літака скинули якийсь коробки.

Про це пише телеграм-канал “Євген Карась ✙”.

Зокрема він зазначає: “Борт ми чітко бачимо не має ознак горіння, чи диму. Бачимо, що він падає структурно цілий, повністю – крила і хвіст, все на місці, падає по прямій траекторії, завалившись на бік.

На землі відбувається велика детонація. І вже на місці подій фото очевидців – розлетілися вщент на друзки шматки обшивки після очевидно потужної детонації. Десятків тіл загиблих немає.

Очевидно борт ніс щось вибухонебезпечне і детонація відбулася на землі. Росіяни запустили пропаганду «збили полонених», тому що категорично налякані кількістю важких літаків, які утратили за останні тижні”.

Стосовно полонених, які відповідно до заяви рф перебували на борту ІЛ-76, то Євген Карась зазначає, що українських військовополонених тільки привозили в Бєлгород.

Антон Геращенко каже, з посилання на російські Телеграм-канали, що рф військовополонених літаками не перевозила, їх перевозять залізницею. Він додав, що навіть місцеві не вірять у розказані російської влади.

“Минобороны рф о сбитии самолета не говорит, но об этом уже успели заявить в российской Госдуме. Глава комитета по обороне Андрей Картаполов утверждает, что Ил-76 сбили тремя ракетами «Patriot или IRIS-T». Спикер Госдумы Вячеслав Володин поручил подготовить обращение к конгрессу США и парламенту Германии в связи с крушением”, – написав він.

Також Геращенко додав, що місцеві перед падінням чули вибух, а значить літак могла збити російська ППО.

Крім того, місце аварії літака перекрито, навіть з локації було наказано вивести всі цивільні служби та медиків. Неподалік лісосмуги та уламків були знайдені безліч документів. Місце одразу було оточене, мешканцям було заборонено наближатися та чіпати папери, пише Телеграм-канал ” Україна Сейчас”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *