Залишилося не довго, все закінчиться цьогоріч у велике християнське свято: Афонський старець вечором поділився пророцтвом про Україну (відео)

Війна закінчиться у велике християнське свято: Афонський старець поділився пророцтвом про Україну (відео нижче)

Один із ченців святої гори Афон зробив передбачення для України та заявив, коли чекати завершення війни. Про це йдеться в сюжеті на каналі “Благовіст” в YouTube, передають Патріоти України.

Зокрема, він назвав українську землю благословенною і звернувся до громадян із проханням не шукати винних, а набратися терпіння. Стверджує, що війна завершиться на велике християнське свято. Після чого український народ отримає шанс жити краще, ніж було до війни.

Водночас застеріг від бажання виїхати за кордон, оскільки на чужій землі буде дуже складно. “Не шукайте винних, нікого не звинувачуйте, це випробування. Моліться за всіх. Майте любов до людей, Господь своїх збереже. Потрібно потерпіти, на велике свято все вирішиться і житимете ще краще, ніж жили. Треба, щоб не виїжджали, а хто поїхав, щоб повертались.

Бо це благословенна земля, по якій Богородиця ходить, а тим, хто виїхав, буде дуже важко. Потім самі побачите. Танки нехай їздять, а ви садіть, де тільки можна. Бережи нас Господь”, – зазначив старець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *