Жданов зробив шокуючу заяву … На ранок! Залп на фронтах: Жданов попередив особисто – жахливий план окупантів.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

“Російські дрони могли б вплинути на хід бойових дій, якби цих Shahed-136 чи “Герань-2″ у росії з’явилось припустимо 1500 – 200 тисячі,” – повідомив Жданов.

За його словами, наразі в росії є декілька десятків безпілотників-камікадзе. Попри те, що декількома авіарейсами привезли ще декілька десятків, Україна вже реагує, має засоби боротьби проти ворожих ракет, починаючи з радіоелектронних переносних ручних комплексів. Також є стрілецька зброя.

Це проблема наших військ, адже дрони відносяться до класу високоточних боєприпасів та можуть вражати у тому числі й броньовані цілі.

Однак, на думку Жданова, це не критична проблема і наше командування здійснить потрібні заходи, щоб постаратись максимально її нейтралізувати.

Дрони-камікадзе не вплинуть на хід війни. Це не вплине на хід бойових дій, не зупинить контрнаступ ЗСУ, – запевнив Жданов.

Адже ці ворожі дрони не мають масового характеру в збройних силах росії. До того ж, військові аналітики Ізраїлю сказали, що Іран не може створювати сотні таких безпілотників.

Військовий експерт додав, що можливо у росії і є контракт на тисячу безпілотників, проте нереально, щоб Іран їх доставив днями.

Нагадаємо, 23 вересня орієнтовно о 16 годині іранські дрони атакували Одесу. Оперативне командування “Південь” повідомило, що росія вдарила по місту двома іранськими дронами-камікадзе, які прилетіли з моря.
Попередньо відомо, що внаслідок атаки загинула цивільна людина. Також пошкоджена адміністративна будівля в припортовій зоні Одеси.

Вже орієнтовно о 17:40 ворожі дрони знову атакували Одесу. Окрім цього, вони били по Дніпру. Згодом очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко повідомив, що ЗСУ збили над областю два ворожі безпілотники.

Командування Повітряних Сил ЗСУ повіломило, що 23 вересня шість дронів-камікадзе збили зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *