Екс-презuдент Пoрoшeнко: я знаю, що треба робuтu для того щоб прuйшов кінець nутінського режuму, світ має негайно взяти і…

Петро Порошенко в ефірі американського телеканалу MSNBC закликав західних союзників “депутінізувати” світ. Для цього, наголошує п’ятий Президент, треба в першу чергу припинити фінансування путінського режиму.

“Нам слід “депутінізувати” світ. А це означає, що треба припинити фінансування Путіна. І це не лише про нафту і газ. Не лише про ядерне паливо та вугілля. Треба зупинити міжнародну торгівлю з Росією.

Все це починається саме зараз, з нового пакета санкцій Європейського Союзу. З наступної стадії санкцій Сполучених Штатів. І це є початком кінця путінського режиму”, – вважає Порошенко

“Далі має бути блокування російського транспортування, включно з російськими нафтовими танкерами, комерційними кораблями. Слід їх зупинити з тим, щоб не дозволити доставляти будь-які товари з Росії. Все це для того, щоб припинити фінансування створення бомб, які потім вбивають українців”, – зазначає Порошенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *