Екстрений наказ Путіна! Плани на 2024 рік розкриті: нове місто під загрозою

ед президентськими виборами у Росії Владімір Путін хоче показати своїм громадянам хоч якісь успіхи. Тому загарбники намагаються наступати на Мар’їнку, повернути втрачені позиції біля міста Бахмут та на деяких інших напрямках. Зокрема, на Лиманському ворог також проводить активні ударно-штурмові дії. Про це повідомив командир роти ударних БпАК «АХІЛЕС» 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

Під час штурмів противник не шкодує особового складу. Росія використовує не тільки мобілізованих, які здебільшого мають низький рівень підготовки, а також зеків, якими комплектують підрозділи Шторм-Z. На вузьких відтинках ворог може втратити 50 – 70 військовослужбовців за один день.

Також Росія кидає залишки вагнерівців, які підписали контракт з міноборони Росії, та підготовлених військовослужбовців, які вдосконалюються: це десантники, представники спецслужб та спецзагонів.

Ворог намагається протиснути живою силою. Після масованих артилерійських обстрілів там ніде нема можливості працювати на техніці. Переважно ворог працює із закритих вогневих позицій. Це підпозиції, які важкодоступні для нашої артилерії або засобів БпЛА. Де є прохідні дороги, вони можуть підтримати свою піхоту легкоброньованою технікою, – сказав командир.

Зокрема, на Бахмутському напрямку 80% техніки росіян, яка з’являлася в зоні ураження, була або пошкоджена і не придатна для подальшого застосування, або знищена. Ворог намагається штурмувати живою силою за підтримки масованих артилерійських обстрілів.

Тому Силам оборони дуже важливо мати достатню кількість вогневих засобів: гармати, міномети, боєприпаси, засоби БпЛА розвідувального та ударного типу дії тощо.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях.

Додамо, очільник Кремля не збирається завершувати війну в Україні. Під час «прямої лінії» 14 грудня він заявив, що Росія буде воювати доти, доки не будуть досягнуті «цілі СВО».

Ба більше, він звинуватив Україну у тому, що у перші дні повномасштабної війни вона не погодилася на «денацифікацію» — одну із нібито причин нападу Путіна на Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *