Екстрений наказ Залужного? Аеродроми рф все – залп з усіх гармат:

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому Збройні сили України не запускають ракети по російських аеродромах, на яких базуються стратегічні бомбардувальники, що обстрілюють українські міста.

“Ми не можемо вийти на вільний ринок і купити ракети”, – заявив він.

За словами експерта, ракети середньої дальності сухопутного базування на сьогоднішній день є тільки у РФ, Північної Кореї та у Ірану.

“Зараз американці посиленими темпами розробляє ракету на 500 кілометрів для пускових установок типу HIMARS або M270. І виходить, що якщо ми вийдемо на вільний ринок, ми упремося у тих же самих виробників в Сполучених Штатах”, – зазначив Жданов.

Він додав, що Україна “двома руками за” те, щоб вдарити по військових об’єктах в Росії:

“Я вам нагадаю статтю генерала Залужного, в якій він саме про це і говорив: що нам треба дати ракети такої ж приблизно дальності, як у РФ, щоб ми могли наносити вогневі удари по військових об’єктах на таку ж глибину… Я так розумію, що президент теж поділяє цю точку зору, але, на жаль, Сполучені Штати поки не готові нам передавати навіть ракети з дальністю польоту до 300 кілометрів, я вже не кажу про 500 або тисячу кілометрів. Але у нас є можливість, ми можемо зробити дрони і відправити їх у “подорож”, як це відбувалося у Криму”.

А що ви думаєте з цього приводу? Чи є військові об’єкти в глибокому тилу рф – законною ціллю для ЗСУ? Пишіть свої думки з цього приводу у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *