Екстрена новина! Кіма розкрили секрет – наказ Кремля :

Загарбники продовжують вперто битися на південній лінії зіткнення

Про це повідомив пресофіцер Миколаївської ОВА Дмитро Плетенчук в ефірі одного з телеканалів

“По-перше, ворог так чіпляється за Снігурівку тому, що це стратегічна точка на мапі. Снігурівка розташована трошки вище, з цієї локації набагато легше вести оборону, і набагато легше спостерігати глибоко за лінію фронту”, – пояснив Плетенчук.

Пресофіцер також додав, що Снігурівка – це стратегічна висота.

“По-друге, Снігурівка – це останній великий населений пункт на Миколаївщині. Це ті 5%, які досі окуповані. Слід зазначити, що там у ворога є дивний рух і на лінії зіткнення вони продовжують вперто битися та підвозять особовий склад та БК, тривають запеклі бої. Навколо Снігурівки не все так просто, ворог підтягує резерви”, – зауважив Плетенчук.

Нагадаємо, нещодавно голова Миколаївської ОВА Віталій Кім припустив, що російські війська готуються обстрілювати Херсон і звинуватити в цьому ЗСУ.

«Розсилають повідомлення «евакуюйтеся, ЗСУ будуть обстрілювати Херсон». Знаючи російську тактику, і що вони копають укріплення в районі Чаплинки під ствольну артилерію, щоб бити по Херсону. В мене відчуття, що росіяни готуються бити по Херсону. На жаль», – сказав він у своєму відеозверненні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *