Досить! Шольц напряму звернувся до Путіна – це сталось щойно: унікальне рішення

Росія мусить припинити війну проти України та вивести всі свої війська з її території.


Припиніть цю війну, виведіть свої війська і розчистіть шлях для переговорів про мир, який не може бути продиктований Росією щодо України”, – звернувся Шольц до президента РФ Володимира Путіна. За його словами, жодна країна не є сусіднім заднім двором.
“Ніхто не має права забирати собі чужу територію”, – додав канцлер.

Раніше Олаф Шольц заявив на засіданні лідерів країн “Великої двадцятки”, що найкращим способом домогтися відновлення світової економіки буде припинення війни Росії в Україні.

“Передусім, я хотів би ще раз чітко заявити, що найефективніший спосіб домогтися відновлення світової економіки – це припинити війну Росії проти України”, – заявив Шольц на засіданні з продовольчої та енергетичної безпеки на зустрічі на Балі.

У той же час він вважає, що дипломатичне вирішення питання припинення війни в Україні наразі неможливе.

“Ми всі хочемо, щоб ця війна закінчилася і щоб мир став можливим. Це також є темою всіх переговорів, які я досі вів із російським президентом, і я не допустив, щоб будь-яка критика відвадила мене від телефонних розмов із президентом РФ через певні проміжки часу – часто дуже тривалі”, – сказав він.

Однак, на думку німецького канцлера, війна Путіна перешкоджає будь-якому дипломатичному зближенню: “Цією вбивчою війною, яку ми зараз переживаємо, Путін, перш за все, завадив усьому, що раніше відбувалося в плані переговорів”. Шольц наголосив, що виступає проти припинення вогню на умовах Росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *