Кім шокував – Гарна звістка! По всій лінії фронту: грандіозний прорив ЗСУ! Почалося, окупанти все!

Українські військові продовжують достатньо масштабний контрнаступ на півдні нашої країни. Бої йдуть по всій лінії фронту і Миколаївська область не виключення. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім не виключає, що зовсім скоро українці можуть помітити “wow-ефект” у контрнаступі. Про це він заявив в інтерв’ю одному із видань.

У різних місцях лінії фронту інтенсивність боїв різна і вона постійно змінюється. ЗСУ щодня руйнують ворожу логістику, склади окупантів та командні пункти.

“Може бути “wow-ефект”, може бути трохи довше, це стосується і людей. Ми ж не окупанти російські, які не рахують в передньому окопі “ордлошників” своїх. У нас кожна людина – це людина, яку ми дуже не хочемо втратити. Тому ці плани та прогнози змінюються щодня, це відповідальність Генштабу, тому я не можу і не буду про це казати”, – сказав Віталій Кім.

Він зазначає, що окупанти виснажуються, але вони досі несуть загрозу, адже мають великий людський ресурс та мають багато зброї.

“Серед окупантів настрої: “Все пропало, нас кинули”. Ніхто не хоче вмирати, всі хочуть бігти, але їх зупиняє наказ чи щось”, – додав Кім.

Ми, у свою чергу, об’єктивно надалі вчимося воювати. Мотивації в нас не поменшало. У нас – дедалі більше людей, які вміють воювати, можуть використовувати імпортну техніку, артилерію та ракетні установки союзників.

Тож ми об’єктивно стали сильнішими. А Росія – набагато слабшою. Вона багато втратила, вона втратила віру у власні сили, мотивації жодної немає, бо мотивація була лише для легкої прогулянки.

Особовий склад рф знищується. Наприклад, 1 вересня знищено 450 осіб, перед тим – 400. І навіть якщо Путін оголосить загальну мобілізацію, у рф багато ненавчених людей без жодної мотивації.

Росія не може мобілізувати достатню кількість людей. Головне Управління розвідки при Міноборони зазначило, що окупанти можуть додатково залучити не більше ніж 300 – 350 тисяч чоловіків.

Наразі російське окупаційне військо налічує 200 тисяч осіб. Про це для 24 каналу розповів експерт Defense Express Іван Киричевський.

“Очевидно, що примусово мобілізованих з тимчасово окупованого Донбасу або кадировців не рахують. Цифра у 350 тисяч є доволі потужною. З іншого боку, коли пан Скібіцький (Вадим Скібіцький, представник ГУР – 24 канал) моделював екстремальний варіант, що ці 350 тисяч росія зможе набрати”, – сказав експерт.

За словами Киричевського, окупанти зможуть збільшити своє військо, якщо заберуть всіх із Сирії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Центральної Азії. Він розповів, що у росіян є таке поняття як військова база. Це формування подібне на посилену бригаду. Якщо окупанти сильно постараються, то максимум можуть набрати 5 таких посилених бригад.

А от інші 300 тисяч людей – це коли б росіяни захотіли розпустити свої залізничні війська, частини протидиверсійної боротьби при ракетних військах стратегічного призначення, охорону аеродромів, арсеналів та інші допоміжні підрозділи. Наша розвідка моделює, що якщо росіяни захочуть вигребти всіх своїх солдатів, що досі є там, то можуть набрати 300 – 350 тисяч людей.

Росія на це піти не зможе, бо інакше буде ситуація, коли на її території не залишиться солдатів.

Окупанти можуть мобілізувати непідготовлених людей. Проте, як зазначив Киричевський, це не дасть їм результату у війні.

“З однієї сторони, це може нас виснажувати, а з іншої наші війська можуть влучати у ворога з меншою витратою ресурсів. Якщо наші бійці воювали б проти мобілізованої армії росії, то це б нам суттєво ускладнювало б ситуацію, але коли доводиться воювати проти гарматного м’яса, то все ж таки треба менше зусиль для знищення”, – вважає експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *