Ганьбище! Ексміністр освіти зробив помилку у власному прізвищі у заяві про відставку

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет написав заяву про відставку. При цьому він припустився помилки у власному прізвищі.

posle obzaca 1

Фото заяви опублікував на своїй сторінці у Facebook голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук. На ньому видно, що помилка допущена в шапці заяви.

“Три заяви з проханням прийняти відставку надійшли до Верховної Ради України. Від Міністра освіти і науки України Шкарлета С.М. Від Міністра зі стратегічних галузей промисловості України Рябікіна П.Б. Від Віце-прем’єр-міністра України – Міністра цифрової трансформації України Федорова М. А.”, – повідомив Стефанчук.

Вийшло, що прізвище міністра науки та освіти зазвучало по-новому – не Шкарлет, а Шарлет.

Варто зазначити, що у мережі одразу звернули на це увагу та висміяли чиновника, який відповідає за освітній процес в Україні.

“Нічого не збентежило, що ця заява міністра освіти написана з помилкою?”, “Списати не було в кого”, “Який міністр, така й освіта”, “Трохи сарказму: після Шкарлета міністри вирішили не писати заяви від руки, щоб можна було виправити помилки”, “Міністр освіти та науки своє прізвище пише з помилкою! У відставку!”, “Шарлет… це епічно!” – пишуть користувачі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *