Відомий екстрасенс розкрила правду про майбутнє України (відео)

Вона прогнозує, що майбутнє – за новим поколінням, воно приведе країну до розвитку.Відома українська ясновидиця й екстрасенс Марія Тиха дала прогноз щодо майбутнього України. В інтерв’ю YouTube-каналу TOP вона заявила, що на нас чекає складна економічна ситуація у 2023 році. Особливо це стосується міст, які не функціонують, – окупованих та тих, звідки повиїжджали люди.

posle obzaca 1

Також вона прогнозує важку демографічну ситуацію в нашій країні, будуть проблеми з народжуваністю, велика кількість розлучень. Крім того, вона побачила під час розкладу на картах Таро, що у наших дітей буде важкий емоційний стан дітей. Тож вона закликала батьків водити своїх дітей до психотерапевтів.

“Найголовніша проблема – народжуваність дітей та проблеми з психікою. Я вже не раз говорила, що потрібно подбати про психічний стан чоловіків, які повертаються з війни”, – заявила Тиха.

Екстрасенс прогнозує, що Україна не зможе подолати корупцію “за один день”, але поступово це станеться.

Крім того, ясновидиця передрікає, що Зеленський буде при владі, поки триватиме війна. Розклад на картах Таро не показав, що він стане ще раз президентом України.

Також у Тихої запитали, чи зможуть українці працювати, як до війни. Вона побачила, що буде багато інвестицій, все удасться відбудувати. Ясновидиця запевнила, що ми й зараз показуємо, що ми – країна майбутнього.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *