ВІДЕО … Сталося немислиме – страшна провокація: ЗАЕС під ударом! Вогонь накрив все, приготуватися!

Російські окупанти повідомили про лісову пожежу біля Запорізької АЕС. Про це повідомив так званий “член головної ради військово-цивільної адміністрації” Володимир Рогов. Рогов заявив, що “в районі Запорізької АЕС горять ліси”.

В окупованому Енергодарі біля Запорізької атомної електростанції видно вогонь та дим. Напередодні російські окупанти повністю вимкнули АЕС від електромережі.

Відповідні знімки, зроблені Planet Labs та Європейським космічним агентством, опублікували журналісти CNN. На трьох кадрах, зроблених 24 серпня о 10:39, 11:30 та 11:35, видно рідкісне послідовне зображення вогню на півдні від станції, а також дим, що піднімається із зольника, розташованого у північній частині комплексу.

В “Енергоатомі” заявили, що 25 серпня через пожежі на золовідвалах Запорізької ТЕС, розташованої поряд із Запорізькою АЕС, двічі відключалася остання (четверта) лінія зв’язку ЗАЕС з енергосистемою України – ВЛ-750 кВ ЗАЕС – “Дніпровська”. Три інші лінії зв’язку раніше були пошкоджені під час російських обстрілів.

Також нещодавно російські окупанти додатково завезли в ремонтну зону станції два бронетранспортери та шість спецвантажівок. Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *