Все, доrрався! Сkандального суддю Тандuра, якuй бухuм збuв молодого нацгвардійця за клопотанням прокурора, відсторонено

Вища рада правосуддя (ВРП) відсторонила до 25 липня від здійснення правосуддя голову Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира. Про це стало відомо у п’ятницю,2 червня, під час трансляції засідання ВРП.

“Вища рада правосуддя вирішила клопотання заступника генерального прокурора Войтенка Антона Борисовича задовольнити. Тимчасово, до 25 липня 2023 року, відсторонити суддю Макарівського районного суду Київської області Тандира Олексія Віталійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням кримінальної відповідальності”, – оголосив голова ВРП Григорій Усик.

Відповідне рішенні підтримали усі 13 присутні на засіданні члени ВРП.

Як відомо, вночі 26 травня голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир на блокпості в Києві збив 23-річного бійця Нацгвардії. Від отриманих травм військовий загинув на місці події.

Під час огляду автомобіля судді було виявлено пляшку від алкоголю, однак, суддя відмовився від перевірки на стан сп’яніння.

На наступний день Вища рада правосуддя надала згоду на утримання Тандира під вартою. Також був наданий дозвіл, щоб у Тандира примусово взяли біологічні зразки для проведення аналізів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *