Виступав, знаючи, що мами вже нема: трагедія сколихнула родину українського чемпіона

Поруч із Наталією Гончаровою та її чоловіком розірвався снаряд – жінка загинула на місті, пише Obozrevatel. Її чоловіка з порененням було госпіталізовано.

posle obzaca 1

20-річний Микита, вихованець коледжу олімпійського резерву імені Сергія Бубки, повинен був виступати на змаганнях із боротьби U23, який проходив на Закарпатті. Проте, дізнавшись про загибель мами, він вирішив відмовитись і негайно їхати до Бахмута.

Тренери переконували спортсмена брати участь у змаганні, але вирішальним для нього став дзвінок батька.

«Коли батько отямився, то набрав Микиту і сказав, щоб він не відмовлявся від боротьби», – цитує видання дружину одного з тренерів.

І тоді Микита Гончаров вирішив залишитись. Коментатор бою із хвилюванням розповів про трагедію спортсмена і що йому зараз дуже важко боротися.

Але спортсмен впорався і навіть переміг у поєдинку, ставши таким чином чемпіоном України. Тепер Микита Гончаров поїде на чемпіонат Європи.

Наталія Гончарова була медсестрою Лікарні інтенсивної терапії. Про неї згадують, як про хорошу, добру і привітну людину.

Чому подружжя не виїхало з Бахмута, в якому не припиняються бої і обстріли, знайомі родини не знають. Припускають, що боялися за своє житло і не хотіли його кидати.

Микиту Гончарова було визнано кращим спортсменом Донецької області в січні 2023-го року.

Гончаров є вихованцем Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменом Школи вищої спортивної майстерності регіону. У 2021 році він на юніорському рівні здобув «срібло» чемпіонату Європи та «золото» чемпіонату України, а також був бронзовим призером дорослої національної першості. Наставники Микити – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *